Baza Przedsiębiorców

Wersja do wydrukuPDF version

Baza przedsiębiorców działających na terenie Gminy Stężyca:

1.

"AUTO-MARKO" Tomasz Biliński - konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych

2.

"BRYZBUD" S.C. Alfreda Bryzek - wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych

3.

"BRYZBUD" S.C. Marian Bryzek - wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych

4.

"DAREX" Brzeziński Dariusz

5.

"DREW-BUD" Marcin Palenicki - roboty budowlane

6.

"DREWMED" Marek Pielacha - zakładanie stolarki budowlanej

7.

"KUŹNIA SMAKÓW" Adam Dudzik

8.

"MAR - BUD" Usługi Transportowe Marzena Krypska

9.

"PLANETA" Joanna Wasilewska -Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych

10.

"TANI CIUSZEK" Agnieszka Utnicka

11.

"ZIELONY OGRÓD" Marcin Tomczyk - działalność usługowa związania z zagospodarowaniem zieleni

12.

Agencja "KOBI" Sebastian Kołdej

13.

APTEKA Maria Kalbarczyk

14.

Bożena Kubak - pranie czyszczenie wyrobów włókienniczych i futrzarskich

15.

CHŁODNIA KRASUŃ Michał Krasuń

16.

D&D CREATIONS Piotr Czeglik

17.

DIESEL SERVICE Tomasz Śmigielski

18.

EKOSYSTEM Zakład INNOWACYJNO-WDROŻENIOWY Wiesław Gąsiewski

19.

Ewa Goździcka - przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (Katering)

20.

Firma Handlowa "ŁUKMAR" Jacek Sochacki

21.

Firma Handlowo-Usługowa "ROBIMEX" Robert Wojciech Miłosz

22.

Handel i Usługi "NOMA" Norbert Rączka

23.

Henryk Kowalski - Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych

24.

Ilona Tobjasz

25.

Irena Malinowska

26.

ITALOPTIK Mirosława Kozłowska

27.

J&M Marek Rafał Przychodzeń

28.

Jacek Wasilewski - roboty budowlane związane z wznoszeniem budynków

29.

Jerzy Baran - działalność w zakresie architektury

30.

JMP Gospodarstwo Ogrodnicze Jacek Ptaszek

31.

Katarzyna Wasilewska - Stelmaszak - działalność usługowa związana z administracyjna obsługą biura

32.

Krzysztof Staręga - przygotowywanie terenu pod budowę

33.

MK KLIMA Marek Kurdziałek - działalność agencji reklamowych

34.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Anna Karolina Nowak

35.

Nina Chojnacka - sprzedaż detaliczna wyrobów tekstylnych, odzieży i obuwia

36.

NZOZ "Zdrowy Ząbek" S.C. Zakład Opieki Stomatologicznej Albert Drewnik

37.

NZOZ "Zdrowy Ząbek" S.C. Zakład Opieki Stomatologicznej Anita Kwiatkowska-Drewnik

38.

ODJAZDOWY BAR II Magdalena Wojtaś - ruchome placówki gastronomiczne

39.

ODJAZDOWY BAR Marek Wojtaś - ruchome placówki gastronomiczne

40.

P.H.U. MARPEX Paweł Wasilewski

41.

PHU GREEN-CHEM Marcin Kupiec

42.

POLCAMP Arkadiusz Polak

43.

Pośrednictwo Handlowe Usługi Gastronomiczne Elżbieta Tarkowska

44.

Prywatny Przewóz Osób Zdzisław Wojdat

45.

Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Donata Jędrych - Witkus

46.

Przedsiębiorstwo Usługowo - Budowlane "ESKOP" Edyta Zduńczak

47.

Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe "OLA" Janina Marciniak

48.

PUH Transport. Usługi w leśnictwie. Barbara Szklarska

49.

Roman Kubak - sprzedaż hurtowa odpadów i złomu

50.

Salon Kosmetyczny Małgorzata Mańkowska

51.

Salon Urody "VENUS" Mariola Strumnik

52.

Sklep Spożywczo - przemysłowy Anna Celińska

53.

Sklep spożywczo - przemysłowy DELIKATESY Anna Pudło

54.

Sklep spożywczo przemysłowy "PTYŚ" Magdalena Zagożdżon

55.

Sklep spożywczo-przemysłowy S.C. "RE-DA" Danuta Burdzanowska

56.

Sklep spożywczo-przemysłowy S.C. "RE-DA" Renata Tarka

57.

Sprzedaż drobiu żywego i pasz Danuta Wojdat

58.

STALMET Marek Szych

59.

Stanisław Oleksiewicz - działalność w zakresie architektury

60.

Stefan Błachnio

61.

STOMATOLOGIA Dorota Chlaściak

62.

Transport Handel Usługi Janusz Domański

63.

Usługi Fryzjerskie Katarzyna Miksza

64.

Usługi Hydrauliczno-Sanitarne Piotr Lipski

65.

Usługi Ogrodnicze "AWAR" Rafał Paśnicki

66.

Usługi Organisty Kościelnego Marian Jarosz

67.

Usługi Pogrzebowe Dariusz Wąsowski

68.

Usługi remontowo - budowlane "KRASZBUD" Marcin Tarkowski

69.

Usługi remontowo-budowlane. Usługi w zakresie projektowania technologicznego. Kazimierz Maciejewski

70.

Usługi Ślusarskie Władysław Witek

71.

Usługi Transportowe "U JURKA" Jerzy Rączka

72.

Wywóz nieczystości płynnych Grzegorz Kowalski

73.

Z.P.U.H. HARON Jan Komorniczak

74.

Zakład Blacharski Wojdat Piotr

75.

Zakład Budowlany "MICHAŁ" Michał Marciniak

76.

Zakład Fryzjerski Andrzej Wiąckiewicz

77.

Zakład Fryzjerski Elżbieta i Sebastian Baran

78.

Zakład Mechaniczny Mieczysław Marciniak

79.

Zakład Usług Budowlanych Sieci i Instalacje Elektryczne Janusz Fal

80.

Zakład Usług Technicznych Energetyki Marek Janusz Wesołowski